Šeško zapravljal priložnosti, odlična tekma Barcelone

Zurnal24 pred tremi urami  |  STA M. G.

Madridski Atletico slovenskega reprezentančnega vratarja Jana Oblaka je v 3. krogu nogometne lige prvakov doma klonil proti Lillu z 1:3. Leipzig je doma moral priznati premoč Liverpoolu, ki je zmagal z 1:0. Liverpool je s tremi zmagami na vrhu razpredelnice, 100-odstotni izkupiček ima le še Aston Villa.

Atletico Madrid je na stadionu Metropolitano doživel drugi poraz. Španska zasedba je povedla v šesti minuti po golu Juliana Alvareza, v drugem polčasu pa je francoska ekipa uprizorila preobrat. Na 1:1 je izenačil Edon Zhegrova (61.), nato je na sceno stopil še Jonathan David z dvema goloma. Prvega je dosegel v 74., drugega pa v 89. minuti. Nogometaši iz mesta Beatlov so prevladovali v Leipzigu. Na koncu so zmagali z 1:0, ob tem pa, predvsem v prvem polčasu,