Ancelotti: "Ko smo nazadnje izgubili z Barco 0:4, smo osvojili La Ligo in LP"

RTV Slovenija pred eno uro  |  To. G.

Po dolgočasnem prvem polčasu je nadaljevanje el clasica prineslo nogometno eksplozijo, evforijo pri Barceloni in obup pri Realu iz Madrida. Katalonci so v španski prestolnici slavili s kar 4:0, kar je prineslo različne burne odzive.

Če so navijači belih obupavali in se zgražali nad razpadom obrambe v drugem polčasu ter so se valile ostre bodice na spletu, v nogometnih studiih pa so analitiki poudarjali grobe napake v postavitvi in igri evropskih klubskih prvakov, pa je šef Reala Madrida znal poiskati tolažbo. "Izid ne odraža, kaj se je zgodilo. Zaslužili so si zmago, a je bila to izenačena tekma do prvega gola. Iz tega se moramo učiti. Osnova za to je samokritika. Vendar ne bomo vsega vrgli v