Vela s hat-trickom Olimpiji zadal prvi poraz v tem tednu

RTV Slovenija pred 52 minutami  |  S. J.

Hokejisti Gradca so v 13. krogu Lige ICEHL v Tivoliju premagali Olimpijo s 4:2. Avstrijci so bili boljši tekmec, pri zmagovalcih se je s hat-trickom izkazal Marcus Vela.

Uvodnih 20 minut je bilo relativno izenačenih, kar priča tudi razmerje v strelih v okvir vrat (8:8). Gostitelji so napako naredili v peti minuti, ko so bili nespretni v svoji obrambni tretjini, saj so dvakrat nespretno izbijali plošček, ta je prišel do igralcev v belih majicah, z desne strani je od daleč streljal Kilian Zündel, pred vrati pa je bil spreten Cassey Bailey, ki mu je spremenil smer in plošček je končal v mreži. Tudi drugi gol padel na podoben način