Hurts s teki uničil Cincinnati, Cleveland šokiral Baltimore

RTV Slovenija pred eno uro  |  S. J., M. L.

Nogometaši Philadelphie so z dominantno tekaško predstavo v gosteh premagali Cincinnati s 37:17. Za veliko presenečenje pa je poskrbel Cleveland, ki je presenetil Baltimore (29:24).

Gostitelji so bolje začeli tekmo, saj so uvodno četrtino dobili s 7:0, še pred koncem polčasa pa vodili z 10:3. Philadelphia je tik pred odmorom izenačila, po več poskusih je prek teka le izenačila na 10:10, Jalen Hurts se je z vsega nekaj centimetrov prebil v končno cono. V drugem polčasu se je Hurts še dvakrat v vlogi tekača prebil v končno cono, vmes pa je s 45 jardi v končno cono poslal še DeVonto Smitha. Razmerje osvojenih jardov v teku je bilo kar 161:58 v