Slovenske železnice so v 14-ih občinah zasejale sončno prihodnost

Necenzurirano pred eno uro

Povezovanje skupnosti in trajnostnih vrednot Močna podpora znanih obrazov Od dediščine do sončne in zelene prihodnosti Sončnice kot simbol energije in optimizma

Slovenske železnice so drugo leto zapored izpeljale setev sončnic v okviru vseslovenskega projekta Sejemo sončno prihodnost. Skupaj z občinami, šolami, vrtci, čebelarji in drugimi predstavniki lokalnih skupnosti so posejali skoraj 150 kilogramov sončničnih semen, ki jih je zagotovilo podjetje SAATBAU eGen. Letošnja setev se je ob železniških progah in postajah simbolično začela na svetovni dan čebel, in sicer v Domžalah, Grosupljem in Ivančni Gorici. V naslednjih

Necenzurirano »

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem