POPIVANJE SE JE SPREVRGLO V NORIJO: Slovenec razgrajal v hrvaškem lokalu in policistom grozil s smrtjo
Regional pred eno uro

Hrvaški policisti so v noči na soboto v Malem Lošinju aretirali 27-letnega državljana Slovenije, ki naj bi pod vplivom alkohola in kokaina povzročil incident v gostinskem lokalu, nato pa z agresivnim vedenjem nadaljeval še na policijski postaji.
Fotografija je simbolična. Po poročanju portala Net.hr, se je dogajanje začelo okoli 1.17 zjutraj na terasi enega od gostinskih lokalov v Malem Lošinju. Razbijal kozarce in grozil zaposlenemu Po navedbah Policijske uprave (PU) Primorsko-goranskaje je moški nadlegoval goste lokala, razbijal kozarce in grozil enemu od zaposlenih. Zaradi njegovega vedenja so posredovali policisti, ki so ga prijeli in odpeljali na policijsko postajo. Tam pa se incident ni končal.





