"NOV VETER SOCIALNE DEMOKRACIJE": Vodstvo koprske SD prevzela Stojan Prinčič in Vejsil Hot

Regional pred eno uro

V koprski občinski organizaciji SD je na volilnem zboru prišlo do menjave vodstva, pri čemer naj bi nekateri dolgoletni člani po poročanju N1 dogajanje označili za "avtobusno demokracijo", saj naj bi pomembno vlogo odigrali novi člani in posamezniki premeščeni iz drugih obalnih krajev.

Za predsednika organizacije je bil izvoljen Stojan Prinčič, za podpredsednika pa podjetnik Vejsil Hot. Zaradi razpleta volitev je iz SD izstopila nekdanja evropska poslanka Mojca Kleva Kekuš, o odhodu iz stranke pa kot poroča N1 razmišlja tudi nekdanji poslanec Marijan Križman. Vodstvo koprske SD očitke zavrača in poudarja, da so volitve potekale skladno s statutom ter da organizacija z novimi člani in vodstvom v Koper prinaša "nov veter socialne demokracije".

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem