PO EKSPLOZIJI ŠE NOVA NEGOTOVOST: Bodo Bertoki ostali brez edinega bankomata?
Regional pred eno uro

Po nedavni razstrelitvi bankomata OTP Bank v Bertokih s strani za zdaj še neznanih storilcev ostaja odprto vprašanje, ki najbolj zanima tamkajšnje prebivalce, ali bo banka po sanaciji škode na lokaciji ponovno vzpostavila bankomat.
Gre namreč za edini bankomat v kraju in tudi v bližnjih naseljih, zato njegovo morebitno trajno zaprtje vzbuja skrb med krajani. Eksplozija sredi noči pretresla Bertoke Kot smo poročali, se je primer zgodil 15. junija v Bertokih. Okoli 2.55 so neznanci razstrelili bankomat ob Mercatorjevi trgovini. Eksplozija je povzročila veliko materialno škodo ne le na bankomatu, temveč tudi na delu trgovskega objekta in njegovi okolici. Na kraj dogodka so poleg policistov in











