SKRIVNOSTNI OBISKOVALEC V GORIŠKI IGRALNICI: Ena podrobnost ga je izdala
Regional pred eno uro

V eni od igralnic na Goriškem so v nedeljo zvečer obravnavali obiskovalca, ki naj bi za vstop uporabil osebni dokument druge osebe.
Kot so sporočili s Policijske uprave (PU) Nova Gorica, jih je v poznih večernih urah o dogodku obvestila varnostna služba igralnice. Ugotovili so, da je obiskovalec iz osrednje Slovenije, ki ima prepoved vstopa v igralnico, ob prihodu uporabil tujo osebno izkaznico in jo predstavil kot svojo. Po ugotovitvah policije je oseba po dogodku igralnico zapustila. Zaradi kršitve določil zakona o osebni izkaznici bodo policisti zoper kršitelja uvedli prekrškovni postopek in










