SKRIVNOSTNI OBISKOVALEC V GORIŠKI IGRALNICI: Ena podrobnost ga je izdala

Regional pred eno uro

V eni od igralnic na Goriškem so v nedeljo zvečer obravnavali obiskovalca, ki naj bi za vstop uporabil osebni dokument druge osebe.

Kot so sporočili s Policijske uprave (PU) Nova Gorica, jih je v poznih večernih urah o dogodku obvestila varnostna služba igralnice. Ugotovili so, da je obiskovalec iz osrednje Slovenije, ki ima prepoved vstopa v igralnico, ob prihodu uporabil tujo osebno izkaznico in jo predstavil kot svojo. Po ugotovitvah policije je oseba po dogodku igralnico zapustila. Zaradi kršitve določil zakona o osebni izkaznici bodo policisti zoper kršitelja uvedli prekrškovni postopek in

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem