Han: Partnerstvo ni le podpis dokumenta, SD razume svojo odgovornost v opoziciji
RTV Slovenija pred 51 minutami | A. K. K.

SD razume, kaj je opozicija in kaj njihova odgovornost. Sodelovali bodo pri zakonih, ki državo spreminjajo na bolje, v SDS-ovo partnerstvo pa ne gredo, je odločitev pojasnil predsednik SD-ja Matjaž Han.
Odločitev, da v ponujeno partnerstvo ne bodo stopili, je predsedstvo SD sprejelo na ponedeljkovi seji, zdaj pa so pismo z odgovorom posredovali tudi državnemu sekretarju v premierjevem kabinetu Vinku Gorenaku, ki je v imenu premierja Janeza Janše partnerstvo tudi predstavil, je na novinarski konferenci sporočil predsednik SD-ja Matjaž Han. Podobno kot že v ponedeljkovem sporočilu za javnost in skladno z vsebino odgovora Janši je ponovil, da so vabilo v partnerstvo





