Soli: To bo najtežji turnir v moji karieri v Ligi narodov

RTV Slovenija pred eno uro  |  R. K.

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca bo od srede do nedelje igrala drugi turnir Lige narodov. Po treh tesnih zmagah in porazu na Kitajskem se bodo Slovenci pred domačimi navijači v Stožicah pomerili s Kanado, Bolgarijo, Brazilijo in Italijo.

Slovenija je trenutno na šestem mestu v 18-članski druščini in na mestih, ki na koncu peljejo na zaključni turnir. Kljub rezultatski uspešnosti in zavedanju, da so na uvodnem turnirju iskali predvsem taktiko in uigranost, nekaj grenkega priokusa puščajo predvsem velika nihanja v igri. "Nismo igrali dobro, a smo se vrnili s pričakovanimi rezultati. Tja smo šli z mislijo, da lahko tekmujemo s Kitajsko in Kubo, nato smo dobili priložnost premagati tudi Poljsko, kar

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem