Soli: To bo najtežji turnir v moji karieri v Ligi narodov
RTV Slovenija pred eno uro | R. K.

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca bo od srede do nedelje igrala drugi turnir Lige narodov. Po treh tesnih zmagah in porazu na Kitajskem se bodo Slovenci pred domačimi navijači v Stožicah pomerili s Kanado, Bolgarijo, Brazilijo in Italijo.
Slovenija je trenutno na šestem mestu v 18-članski druščini in na mestih, ki na koncu peljejo na zaključni turnir. Kljub rezultatski uspešnosti in zavedanju, da so na uvodnem turnirju iskali predvsem taktiko in uigranost, nekaj grenkega priokusa puščajo predvsem velika nihanja v igri. "Nismo igrali dobro, a smo se vrnili s pričakovanimi rezultati. Tja smo šli z mislijo, da lahko tekmujemo s Kitajsko in Kubo, nato smo dobili priložnost premagati tudi Poljsko, kar










