ZD Šentjur paciente začel vpisovati opolnoči. Do uradnega odprtja ZD-ja kvota zapolnjena.
RTV Slovenija pred eno uro | A. K. K.

Vpis k novi zdravnici v Zdravstvenem domu Šentjur je minil brez dolge vrste čakajočih, saj so opredeljevanje pacientov začeli vpisovati že ob polnoči in kvoto zapolnili do sedme ure zjutraj, ko se zdravstveni dom uradno odpre.
Vodstvo zdravstvenega doma je pojasnilo, da so se za nočno vpisovanje odločili, da bi se izognili vrstam čakajočih na hudi vročini, je poročal Radio Slovenija. S katero uro bodo začeli vpis pacientov, občanom sicer niso sporočili, se pa zdravstveni dom uradno odpre ob 7. uri zjutraj. A ker so se številni pacienti pred ZD-jem začeli zbirati že pozno zvečer, so se odločili, da začnejo z vpisom opolnoči. Za odločitev so pridobili tudi pozitivno mnenje ministrstva za











