Nekdanji smučar Bode Miller aretiran
Zurnal24 pred eno uro | B. P.

Bode Miller je bil v začetku meseca aretiran zaradi dveh prekrškov. Izpustili so ga proti plačilu varščine.
V nadaljevanju preberite: Bode Miller je bil aretiran zaradi obtožb o posedovanju drog. OIimpijec se je izrekel za nedolženega in bil izpuščen proti plačilu varščine. Miller se je upokojil leta 2017 in ima s soprogo Morgan šest otrok. Nekdanji alpski smučar Bode Miller je bil 6. junija v Idahu aretiran, je prvi poročal TMZ. Aretirali so ga zaradi posesti drog in pripomočkov za uporabo drog, je razvidno iz sodnih dokumentov, ki so jih pridobili mediji. Smučar, ki se










