Tamara Zidanšek vodila s 5:1, nato pa ...
Zurnal24 pred eno uro | STA

Polona Hercog in Tamara Zidanšek sta že končali z nastopi v posmični konkurenci v Wimbledonu. Po odpovedi Kaje Juvan Slovenijo zastopa le še Veronika Erjavec.
Slovenski teniški igralki Tamara Zidanšek in Polona Hercog sta se ekspresno poslovili od letošnjega wimbledonskega turnirja. Zidanšek je morala v prvem krogu kvalifikacij priznati premoč Kitajki Zuoxuan Bai, Hercog pa Kanadčanki Bianci Andreescu. Obe sta dvoboj izgubili brez dobljenega niza. Razočarana je lahko predvsem Zidanšek, ki je prvi niz izgubila z 2:6, v drugem pa vodila že s 5:1, a nato izgubila šest iger zapovrstjo. Veteranka Hercog je bila Kanadčanki











