Anže Kopitar: Najtežje je bilo, ko sem šel zadnjič iz dvorane kot igralec

RTV Slovenija pred eno uro  |  Leon Andrejka, Televizija

Anže Kopitar je po 20 sezonah v Los Angelesu zaključil izjemno hokejsko kariero. Svežega "upokojenca" je ob robu svetovnega nogometnega prvenstva v LA-ju obiskal novinar Televizije Slovenija Leon Andrejka in z njim opravil daljši pogovor.

26. april. Takrat ste zadnjič odšli iz garderobe kot aktivni hokejski igralec. Kako se zdaj počutite ob koncu kariere? Drugače. Počutim se zelo, zelo dobro. Mogoče je vse skupaj prišlo malo prezgodaj glede na to, da smo izgubili v prvem krogu končnice, ampak to je šport. Naleteli smo na zelo dobro ekipo in izkazalo se je, da nismo igrali dovolj dobro. Ampak ja, zadnjič oditi iz garderobe je bilo nekaj posebnega. Seveda so občutki sladko-kisli, ampak trenutno se

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem