Minister Vrtovec: Na avtocestah je odprtih preveč delovišč hkrati

RTV Slovenija pred dvema urama  |  G. K.

Na avtocestah je po oceni ministra za infrastrukturo Jerneja Vrtovca odprtih preveč delovišč hkrati, saj je ključna turistična sezona pred vrati. Če bo prometni kaos prevelik, bo moral po njegovih besedah nekdo kazensko in odškodninsko odgovarjati.

Ministrstvo je Dars ob začetku poletne sezone pozvalo k več ukrepom. "Kar spremljamo ta trenutek na slovenskih avtocestah, je posledica neučinkovitega ravnanja uprave Darsa in tudi bivše vlade. Minister sem dobrih 14 dni in skušam odpraviti v čim večji meri te posledice, da se bodo ljudje lažje gibali po Sloveniji," je ob robu torkove seje občinskega sveta občine Vipava dejal minister za infrastrukturo in energetiko Jernej Vrtovec. Med drugim se je dotaknil

Povezane novice »

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem