Rončević učencem in dijakom: Naj vam brezskrbno poletje prinese obilo veselja in rasti
RTV Slovenija pred 7 urami | G. K.

Minister Borut Rončević se je učencem, dijakom, zaposlenim v šolstvu in staršem ob koncu šolskega leta v poslanici zahvalil za predanost šoli. Spomnil je, da je pred vrati brezskrbno poletje, ki je priložnost za počitek in odkrivanje novih obzorij.
"Vsako šolsko leto, in tudi letošnje ni bilo izjema, zaznamujejo osvajanje novega znanja, raziskovanje in številni drugi izzivi, ki nam nazadnje prinesejo dragocena nova spoznanja in dosežke, na katere smo lahko ponosni. To velja predvsem za vas, učence in dijake, a drži tudi za vse zaposlene v vzgojno-izobraževalnem sistemu ter seveda za starše, ki svoje otroke in mladostnike podpirate na poti šolanja," je v poslanici zapisal minister za izobraževanje, znanost in











