Slovenci domači turnir v Stožicah začeli z zmago nad Kanadčani

RTV Slovenija pred 23 minutami  |  R. K.

Slovenski odbojkarji so turnir Lige narodov v Ljubljani začeli z zmago nad Kanadčani s 3:1. Varovanci Fabia Solija so vpisali že četrto zmago v Ligi narodov in so pri samem vrhu lestvice.

Mešanica izkušenih in mladih slovenskih odbojkarjev je na prvem turnirju lige v Linyiju na Kitajskem nanizala tri tesne zmage s 3:2 proti Kitajski, Poljski in Kubi ter poraz (1:3) proti Japonski. Drugi turnir pa je Slovenija začela z zmago nad Kanadčani. Slovenci so tako dobili še peto medsebojno tekmo v okviru Lige narodov. V slovensko vrsto se je vrnil tudi kapetan Tine Urnaut, Slovenci pa so danes ob všečni igri blesteli tudi na servisu, dosegli so osem asov. S

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem