Velika sprememba pod Vitrancem, odpirajo milijonsko naložbo

Zurnal24 pred eno uro  |  N. Š.

Nova pridobitev v Kranjski Gori, za 6 milijonov evrov odprli sodobno sedežnico.

V nadaljevanju preberite: Kranjska Gora je dobila novo sedežnico Vitranc 2, vredno več kot šest milijonov evrov. Upravljavci napovedujejo preobrazbo iz pretežno smučarskega središča v celoletni gorski center. Zaradi varovanja divjega petelina bo naprava vsako leto tri mesece zaprta. Kranjska Gora bo v četrtek, na dan državnosti, uradno zagnala novo sedežnico Vitranc 2, eno največjih infrastrukturnih naložb v kraju v zadnjih letih. Projekt, vreden nekaj več kot šest

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem