Plavalca PK Kamnik uspešno nastopila na COMEN Cupu 2026 v Novem Sadu

Domžalec pred eno uro  |  Uredništvo

Minuli konec tedna, med 19. in 21. junijem, sta plavalca Plavalnega kluba Kamnik, Neža Hren in Žiga Kugler, zastopala Slovenijo na mednarodnem reprezentančnem tekmovanju COMEN Cup 2026, ki je potekalo v Novem Sadu v Srbiji.

Na enem najpomembnejših plavalnih tekmovanj v regiji je nastopilo 19 reprezentanc, med njimi tudi tradicionalno uspešne plavalne velesile, kot so Francija, Italija, Španija, Turčija, Grčija, Izrael in Portugalska. Konkurenca je bila v vseh disciplinah izjemno močna. Kamniška plavalca sta se v zahtevni mednarodni konkurenci dobro odrezala in dosegla več spodbudnih uvrstitev. Neža Hren je bila najuspešnejša z 11. mestom na 200 metrov prsno, 14. mestom na 200 metrov

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem