Za konec tedna rdeče opozorilo zaradi vročine

Domžalec pred eno uro  |  P. B.

Agencija za okolje je zaradi stopnjujočega se vročinskega vala za dele Slovenije izdala rdeče vremensko opozorilo.

Temperature bodo ob koncu tedna marsikje presegle 35 stopinj Celzija, padel pa bi lahko tudi junijski temperaturni rekord. V Sloveniji se bo v prihodnjih dneh vročina še okrepila. Po napovedih vremenoslovcev se bo toplotna obremenitev iz dneva v dan povečevala, zato je Agencija RS za okolje (ARSO) za soboto na jugozahodu države izdala vremensko opozorilo najvišje, rdeče stopnje. Danes oranžno opozorilo velja predvsem za jugozahodni del Slovenije, že v petek pa bo

Povezane novice »

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem