Ida, ki je pela tako grdo, da so še mrtvi vstali od mrtvih in zapeli z njo še v Londonu in Busanu

RTV Slovenija pred eno uro  |  T. L. Š.

Ida, ki je pela tako grdo, da so še mrtvi vstali od mrtvih in zapeli z njo potuje v Združeno kraljestvo in Južno Korejo. "Lep občutek je, da bo film potoval tako daleč in dosegel občinstvo v različnih delih sveta," je dejala režiserka Ester Ivakič.

Prvenec režiserke Ester Ivakič Ida, ki je pela tako grdo, da so še mrtvi vstali od mrtvih in zapeli z njo bo na ogled v tekmovalnem programu mednarodnega filmskega festivala Raindance v Londonu. Projekcije se bodo udeležile režiserka ter igralke Judita Franković Brdar, Mila Peršin, Eva Stražar in Miranda Trnjanin. Film se poteguje za nagrado discovery za najboljši prvenec in igralka Lana Marić za najboljšo igralsko upodobitev v prvencu. Film se je prav tako uvrstil

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem