Z razstavo Gradimo Rotovž! v Mariboru opozarjajo, da se gradnja približuje zaključku

RTV Slovenija pred 9 minutami  |  T. L. Š.

Izgradnja mariborskega Centra Rotovž, ki se ga vedno bolj oprijema ime Mestna hiša kulture Rotovž, se počasi približuje zaključku in da bi javnost opozorili na to, so na Glavnem trgu razstavili nekaj fotografij z gradbišča.

Z razstavo Gradimo Rotovž!, ki bo na ogled vse poletje, želijo po besedah Jureta Kirbiša iz Umetnostne galerije Maribor (UGM) nekaj mesecev pred odprtjem prihodnje Mestne hiše kulture Rotovž opozoriti, da se gradnja približuje zaključku. "Da je to, kar se dogaja samo nekaj korakov stran, nevidno večini ljudi, v ciljni ravnini," je povedal. Razstavili so nekaj fotografij, ki jih je posnel fotograf Luka Hernet, ki spremlja gradnjo od njenega začetka pred štirimi

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem