Maša Osojnik znova za ŽNK Radomlje Medex

Domžalec pred tremi urami  |  P. B.

Ženski nogometni klub Radomlje je predstavil še drugo poletno okrepitev.

V člansko ekipo ŽNK Radomlje Medex se vrača Maša Osojnik! Enaindvajsetletnica se med rumenosrčne vrača po treh letih, ki jih je preživela pri ljubljanski Olimpiji. Maša, sicer nekdanja članica mlajših selekcij Krima, je rumeni dres nosila v sezonah 2021/22 in 2022/23. V tem obdobju je na 38 članskih preizkušnjah dosegla 17 zadetkov. Radomljanke z Mašo dobivajo igralko, ki je v članski konkurenci odigrala že več kot sto tekem, na svojem računu pa ima 58 doseženih

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem