PO DVEH URAH IN POL ZNOVA PREVOZNA: Znano, zakaj se je pri Lomu prevrnil avtodom
Regional pred 1 dnevom

Primorska avtocesta se je po dveh urah in pol zaprtja zaradi prometne nesreče pri Lomu okoli 10. ure ponovno odprla za promet.
V nesreči sta bila udeležena voznik avtobusa in voznik avtodoma, do nje pa je prišlo zaradi nepravilnega premika z vozilom voznika avtodoma, ki se je prevrnil na bok, so pojasnili na Policijski upravi Ljubljana. Trenutno je promet oviran na vrhniškem klancu zaradi okvare vozila. Kot so navedli, se je prometna nesreča med Logatcem in Uncem v smeri Kopra zgodila ob 7.30. Po do sedaj zbranih obvestilih je do prometne nesreče prišlo zaradi nepravilnega premika z





