PRETEPALA IN ROPALA DIJAKE: 19-letnikoma z območja Krškega večletni zaporni kazni

Regional pred eno uro

Okrožno sodišče v Novem mestu je 19-letnima Idealu Halitiju in Dionisieju Sanduju, ki živita na območju Krškega, zaradi več napadov in ropov mladoletnikov v Novem mestu izreklo zaporni kazni.

Sandu je bil obsojen na šest let in pet mesecev zapora, Haliti pa na dve leti in pol zapora, poročata Slovenske novice in portal Žurnal. Sodba še ni pravnomočna. Fotografija je simbolična. Obtožnica jima je med drugim očitala, da sta 16. septembra lani, nekaj čez 14. uro, ko so dijaki na avtobusni postaji čakali avtobus, napadla mladoletnika, ga pretepla in mu vzela denar. Oba naj bi v preteklosti že imela serijo podobnih nasilnih dejanj. Kot danes pišejo Slovenske

Povezane novice »

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem