Elliot Anderson na pragu rekordnega prestopa v Manchester City

RTV Slovenija pred 5 urami  |  D. S. M.

Manchester City se je z Nottingham Forestom dogovoril za prestop angleškega nogometnega reprezentanta Elliota Andersona. Po poročanju številnih otoških medijev bo njegov prestop rekorden v angleškem nogometu.

Britanska tiskovna agencija Press Association ter BBC sta poročala, da bo Manchester City za 23-letnega igralca sredine igrišča z vsemi dodatki odštel kar 130 milijonov funtov oziroma okoli 151 milijonov evrov. Za doslej rekorden znesek je lani poskrbel Liverpool, ki je za švedskega napadalca Alexandra Isaka Newcastlu plačal kar 125 milijonov funtov oziroma 145 milijonov evrov. Anderson se trenutno z angleško reprezentanco mudi na svetovnem prvenstvu v ZDA, Mehiki

Povezane novice »

Šport, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem