Odlični peti niz, ki so ga Slovenci proti svetovnim podprvakom odigrali skoraj brez napak

RTV Slovenija pred eno uro  |  D. S. M.

"Znova smo dokazali, da lahko s skupnimi močmi, če damo od sebe maksimum, ne da bi si prizadevali biti popolni, premagamo močne nasprotnike," je po novi zmagi slovenskih odbojkarjev v Ligi narodov dejal selektor Fabio Soli.

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je zelo uspešno vstopila v letošnjo sezono Lige narodov. Na prvem turnirju na Kitajskem so dosegli tri zmage, na domačem turnirju v Stožicah pa so v sredo s 3:1 ugnali Kanado. Drugi dan ljubljanskega turnirja so po petih nizih premagali še Bolgare, aktualne svetovne podprvake. To je peta letošnja zmaga slovenskih odbojkarjev na šestih srečanjih Lige narodov, kar jih trenutno na lestvici uvršča na tretje mesto. Prva točka v

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem