Slovenke pred gostovanjem v Nitri previdne, a verjamejo v svojo kakovost

RTV Slovenija pred 3 minutami  |  M. G.

Slovenske odbojkarice odlično nastopajo v Evropski ligi. Po šestih tekmah brez izgubljenega niza so se uvrstile v polfinale. Tam bodo njihove tekmice Slovakinje, prva od dveh tekem bo v nedeljo v Nitri, povratna pa prihodnjo sredo v Ljubljani.

"Pomembno je, da smo redni del lige končali na prvem mestu. S tem smo si zagotovili najboljši izhodiščni položaj in si tako v polfinalu kot v morebitnem finalu zagotovili, da bo zmagovalec odločen na našem igrišču," je bil po tem, ko je njegova ekipa vseh šest tekem dobila brez izgubljenega niza, zadovoljen selektor Alessandro Orefice. Slovenija je po vrsti premagala Črno goro, Gruzijo, Islandijo, Latvijo, Hrvaško in Severno Makedonijo. "Na turnirjih rednega dela

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem