Večina Slovenije že obarvana v rdeče, najhuje nas še čaka

Zurnal24 pred 7 urami  |  K. Ž.

Vročina se bo prihodnje dni le še okrepila.

V nadaljevanju preberite: Slovenijo je zajel prvi vročinski val, temperature se bodo povzdignile vse do 38 °C. Za nedeljo in ponedeljek je za dele Slovenije izdano rdeče opozorilo zaradi ekstremne vročine, ki predstavlja tveganje predvsem za občutljive skupine. Arso svetuje zadrževanje v senci, dovolj tekočine, izogibanje večjim fizičnim naporom ter skrb za domače živali Slovenija se je kot tudi večji del Evrope znašla pod vročinsko kupolo, kjer temperature

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem