Neisha ob 20-letnici samostojne kariere: "Vse, kar delam, delam s srcem"
RTV Slovenija pred eno uro | Eva Zupančič

Neisha je v Križankah praznovala 20 let samostojne kariere. Koncert pa ni bil videti kot sprehod skozi uspešnice, ampak kot razgibano glasbeno potovanje. Od simfoničnega uvoda do benda in baleta je prehajala med svetovi, kjer klavir ostaja njeno središče.
Po dveh desetletjih se je Neža Buh, glasbeni krajini bolje poznana kot Neisha, vrnila na kraj, kjer se je pred dvema desetletjema začela njena samostojna glasbena zgodba. Jubilejni koncert je odprla tam, kjer se je pravzaprav vse začelo, z Magmo, rapsodijo za klarinet, klavir in orkester, nas je vrnila v svoj čas guljenja akademskih klopi. Na odru se ji je ob tem pridružil dolgoletni glasbeni sodelavec, virtuoz Goran Bojčevski, ki je igral klarinet, pod taktirko











