S KOLESOM NAMERNO V PEŠKO: Vinjeni 15-letnik pobegnil s kraja nesreče
Regional pred eno uro

V soboto ob 20.05 so policisti prejeli obvestilo o treh mladoletnikih, ki so z neprimerno vožnjo s kolesi ogrožali varnost v garažni hiši trgovskega centra v Postojni.
Po opozorilu varnostnika so ravnanje nadaljevali pred objektom, kjer je eden izmed njih, 15-letnik, namerno trčil v 51-letno peško. Ta je padla in utrpela lažje telesne poškodbe. Kolesar je kraj zapustil, ne da bi ji nudil pomoč. Policisti so vse tri kmalu izsledili. Preizkus alkoholiziranosti pri povzročitelju je pokazal rezultat 0,61 mg/l alkohola v izdihanem zraku. Zaradi vožnje pod vplivom alkohola bo zoper njega podan obdolžilni predlog, zaradi suma kaznivih











