TRUMP: "Če se bo to zgodilo, bo Iran prenehal obstajati"

Regional pred eno uro

ZDA so v soboto že drugi dan zapored izvedle napade na cilje v Iranu, potem ko naj bi Iran v Hormuški ožini napadel ladjo, ki je plula pod panamsko zastavo.

Iranska revolucionarna garda pa je nato, kot je sporočila, izstrelila rakete in drone na ameriško infrastrukturo v Kuvajtu in Bahrajnu, poroča BBC. Ameriško centralno poveljstvo (Centcom) je v noči s sobote na nedeljo sporočilo, da so kot neposredni odgovor na "nenehno agresijo" proti trgovskemu ladijskemu prometu napadli več ciljev v Iranu. "Iranu je bila dana priložnost, da spoštuje sporazum o premirju, vendar se je odločil, da tega ne bo storil, ko so njegove

Povezane novice »

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem