Za konec domačega turnirja še proti Italiji

RTV Slovenija pred eno uro  |  S. J.

Slovenski odbojkarji bodo ob koncu domačega turnirja Lige narodov gostili še Italijo, tekma v Stožicah se bo začela ob 20.30.

Na domačem turnirju so najprej premagali Kanado (3:1), nato po preobratu Bolgarijo (3:2), v soboto pa več kot prepričljivo še Brazilijo (3:0). Zdaj jih čakajo še svetovni prvaki. Slovenski odbojkarji po treh tesnih zmagah v petih nizih in porazu na uvodnem turnirju na Kitajskem ob podpori domačega občinstva v slovenski prestolnici igrajo izvrstno, tudi nihanj v igri je precej manj. Če sta bili zmagi proti Kanadi in Bolgariji še borbeni, pa so po dnevu premora v

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem