Povezane novice
Za januarsko uskladitev pokojnin 562 milijonov evrov
RTV Slovenija 21.12.2023
Pokojninski zavod bo imel leta 2024 izravnane prihodke in odhodke v znesku skoraj 7,8 milijarde evrov. Januarja bo opravil delno uskladitev pokojnin v višini 8,2 odstotka, kar bo stalo dodatnih 562 milijonov evrov. Med prihodki so prispevki zaposlenih… »
SDH prihodnje leto načrtuje občutno povečanje prilivov iz dividend
Dnevnik 21.12.2023
Država, pokojninska blagajna in SDH bodo po načrtih iz kapitalskih naložb države in v upravljanju SDH v letu 2024 skupaj prejeli 383,9 milijona evrov dividend, medtem ko so letos te znašale 175,5 milijona evrov. Čista dobičkonosnost lastniškega… »
Zpiz bo posloval s skoraj 7,8 milijardami
Zurnal24 21.12.2023
Pokojninski zavod bo imel leta 2024 izravnane prihodke in odhodke v višini skoraj 7,8 milijarde evrov, izhaja iz finančnega načrta, ki ga je na današnji seji potrdil svet zavoda. Med prihodki so prispevki zaposlenih načrtovani v višini 3,7 milijarde… »
Zpiz bo imel v letu 2024 skoraj 7,8 milijarde evrov odhodkov
Dnevnik 21.12.2023
Pokojninski zavod bo imel leta 2024 izravnane prihodke in odhodke v višini skoraj 7,8 milijarde evrov, izhaja iz finančnega načrta, ki ga je na današnji seji potrdil svet zavoda. Prav tako so sprejeli ugotovitveni sklep, po katerem bo v skladu s… »
Novice dneva »

VIDEO: Kaj je zvočni top, ki naj bi tako preplašil protestnike v Beogradu?
Zurnal24 pred 7 uramiše 4 povezane

V požaru v nočnem klubu v Kočanih umrlo 59 ljudi, poškodovanih je več kot 150
RTV Slovenija pred eno uroše 2 povezani

Širi se nova podrobnost v povezavi z zvočnim topom, javnost besna
Zurnal24 pred eno uroše 2 povezani