Povezane novice
39-letni Slovenec opisal, kako je skoraj čudežno sedem ur preživel pod snežnim plazom
Necenzurirano 20.03.2025
Na severu Norveške je v torek popoldne snežni plaz zasul skupino treh slovenskih državljanov, od katerih sta dva preživela, tretjo članico skupine pogrešajo in domnevajo, da je umrla. Njeno iskanje bodo nadaljevali, ko bodo to dopuščale vremenske… »
Na severu Norveške snežni plaz zasul tri slovenske državljane. Dva sta preživela, tretjo pogrešajo.
RTV Slovenija 20.03.2025
Na severu Norveške je v torek popoldne snežni plaz zasul skupino treh slovenskih državljanov, od katerih sta dva preživela, tretjo članico skupine pa pogrešajo. Policija domneva, da je umrla. Trojica je bila po navedbah policije in poročanju… »
Na severu Norveške plaz zasul tri osebe, dva preživela, Slovenka umrla
Zurnal24 20.03.2025
Na severu Norveške je v torek popoldne snežni plaz zasul skupino treh tujih državljanov, od katerih sta dva preživela, tretjo članico skupine - po poročanju norveških medijev gre za slovensko državljanko - pa pogrešajo in domnevajo, da je umrla… »
Novice dneva »
DVK zavrgel ugovore Srebrne niti in potrdil izid referenduma
RTV Slovenija pred 39 minutamiše 2 povezani
Zelenski opozarja na razhajanja pri mirovnem načrtu. V Londonu se je sestal z zavezniki.
RTV Slovenija pred 39 minutamiše 1 povezana
Opozorila o nevarnostih pirotehnike: "Nekaj sekund užitka ima lahko trajne posledice"
RTV Slovenija pred tremi uramiše 1 povezana




