Povezane novice
Po padcu na treningu umrla 18-letna francoska smučarka
RTV Slovenija 25.04.2025
Na treningu pred ekshibicijskim tekmovanjem v Val d'Iseru je v četrtek usodno padla mlada obetavna francoska smučarka. 18-letna Margot Simond je umrla na kraju nesreče na progi Envers de Belllevarde, takojšnja zdravniška pomoč ni bila uspešna… »
KOMAJ 18 LET: Na treningu umrla obetavna smučarka
Regional 25.04.2025
Francoska alpska smučarka Margot Simond je umrla po nesreči na treningu v Val d'Iseru, so v četrtek sporočili iz francoske smučarske zveze. Osemnajstletna obetavna tekmovalka, predstavnica mladega rodu smučark, je letos zmagala na tekmi v slalomu… »
Mladinska smučarska prvakinja umrla po nesreči na treningu
Zurnal24 25.04.2025
Obetavna 18-letna francoska smučarka Margot Simond je podlegla poškodbam. Francoska alpska smučarka Margot Simond je umrla po nesreči na treningu v Val d'Iseru, so v četrtek sporočili iz francoske smučarske zveze. Osemnajstletna obetavna… »
Novice dneva »

Smrt v ovinku: neprilagojena hitrost terjala življenje pri Lenartu
Spodnje Podravje pred 10 uramiše 8 povezanih

V poplavah v Teksasu umrlo tudi 27 deklic in spremljevalcev, ki so se udeležili poletnega tabora
RTV Slovenija pred eno uroše 3 povezane