Povezane novice
Umrl »najrevnejši predsednik na svetu«
Mladina 14.05.2025
Nekdanji predsednik Urugvaja Jose Mujica je bil zaradi svojega skromnega življenjskega sloga znan tudi kot "najrevnejši predsednik na svetu" V starosti 89 let je umrl nekdanji predsednik Urugvaja Jose Mujica, so v torek sporočile oblasti v državi… »
Umrl "najrevnejši predsednik na svetu" Jose Mujica
RTV Slovenija 14.05.2025
V starosti 89 let je umrl nekdanji predsednik Urugvaja Jose Mujica, ki je južnoameriško državo vodil med letoma 2010 in 2015, zaradi svojega skromnega življenjskega sloga pa je bil znan tudi kot "najrevnejši predsednik na svetu". "Z globoko žalostjo… »
Umrl je "najrevnejši" predsednik na svetu
Zurnal24 14.05.2025
V starosti 89 let je umrl nekdanji urugvajski predsednik Jose Mujica, znan tudi pod vzdevkom Pepe. Nekdanji urugvajski predsednik, nekdanji gverilec Jose Mujica, ki je bil znan zaradi skromnega življenjskega sloga in liberalnih reform, je umrl v starosti… »
Novice dneva »
Erjavec: Januarja bomo s Sekulićem podaljšali za naslednji dve leti
RTV Slovenija pred 14 uramiše 1 povezana
V Mariboru tri državljanke Kosova nezakonito ponujale estetske storitve s polnili in botoksom
RTV Slovenija pred 12 uramiše 1 povezana
Šepec: Dal bi čas organom pregona. Kritizirali jih bomo, če na koncu ne bodo našli pravega.
RTV Slovenija pred 5 uramiše 3 povezane
SMRTNA NESREČA PRI DRAGONJI: 23-letnik z avtom zgrmel v globino (FOTO)
Regional pred 1 dnevomše 2 povezani



