Povezane novice

Pod Matajurjem najdeno truplo pripada leta 2012 izginulemu Slovaku

RTV Slovenija 21.05.2025
Sredi marca letos je pohodnik na težko dostopnem gorskem terenu pod Matajurjem našel ostanke človeškega trupla. Sodna obdukcija posmrtnih ostankov in identifikacija sta potrdili, da gre za pogrešanega 26-letnega državljana Slovaške. Pokojni je bil… »

OBDUKCIJA POTRDILA: Gre za 26-letnika, ki je pogrešan že od leta 2012

Regional 21.05.2025
V prvi polovici marca 2025 so policisti sporočili, da je občan med potjo iz smeri Robiča na hrib Matajur, mejna gora med Slovenijo in Italijo, ki se dviga nad Kobariško kotlino, na zelo težko dostopnem gorskem terenu naletel na delne ostanke… »

Našli posmrtne ostanke: Znana identiteta pokojnega, iskali so ga skoraj 13 let

Zurnal24 21.05.2025
Končan je bil identifikacijski postopek pokojnika, ki so ga v prvi polovici marca našli na zelo težko dostopnem gorskem terenu pod Matajurjem. Policisti PU Nova Gorica so bili 9. marca letos obveščeni, da je občan med potjo iz smeri Robiča na hrib… »

Z DNK analizo ugotovili identiteto pokojnika, ki je umrl na Kobariškem

Necenzurirano 21.05.2025
Pod Matajurjem v občini Kobarid so marlca našli delne ostanke človeškega trupla. Zdaj je tudi uradno potrjeno, da je šlo za dolga leta pogrešanega 26-letnega slovaškega državljana. Privoščite si nemoteno branje. Poročali smo že, da je na… »

Novice dneva »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem