Povezane novice

BREZ OMEJITEV GLEDE DOMETA: Nemčija bo Ukrajini pomagala pri proizvodnji orožja dolgega dosega

Regional 28.05.2025
Nemčija bo Ukrajini pomagala pri razvoju orožja dolgega dosega, je ob današnjem obisku ukrajinskega predsednika Volodimirja Zelenskega v Berlinu povedal nemški kancler Friedrich Merz in dodal, da omejitev glede dometa orožja ne bo. Zelenski je medtem… »

Merz ob obisku Zelenskega napovedal skupno proizvodnjo raket dolgega dosega

RTV Slovenija 28.05.2025
Nemčija in Ukrajina bosta skupaj izdelovali rakete dolgega dosega, je med obiskom ukrajinskega predsednika Volodimirja Zelenskega v Berlinu napovedal kancler Friedrich Merz, ki je dejal, da Rusija ne kaže nobenega interesa za mirovne pogovore z… »

Zelenski / »Ukrajina bo okrepila domačo orožarsko industrijo«

Mladina 28.05.2025
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski je povedal še, da vlada pripravlja naložbene sporazume z evropskimi partnerji, da bi več vojaške proizvodnje preselila v Ukrajino. Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski je v torkovem večernem nagovoru… »

ZELENSKI NAPOVEDAL OKREPITEV OROŽARSKE INDUSTRIJE: Nemški kancler Merz pa odpravo omejitev pri dobavah

Regional 28.05.2025
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski je v torkovem večernem nagovoru napovedal, da bo Ukrajina okrepila domačo orožarsko industrijo. Zelenski bo ob tem danes obiskal Berlin in se srečal s kanclerjem Friedrichom Merzem, ki je v torek napovedal… »

Novice dneva »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem