Povezane novice
Rutte prepričan v dogovor o petih odstotkih BDP za obrambo
Necenzurirano 05.06.2025
Generalni sekretar zveze Nato Mark Rutte je prepričan, da se bodo voditelji držav članic na vrhu zveze dogovorili o dvigu obrambnih proračunov. Privoščite si nemoteno branje. Predviden je dvig na pet odstotkov bruto domačega proizvoda (BDP). Zaveza… »
KMALU PET ODSTOTKOV ZA OBRAMBO? Članice Nata so zelo blizu dogovora
Regional 05.06.2025
Generalni sekretar zveze Nato Mark Rutte je prepričan, da se bodo voditelji držav članic zavezništva konec meseca na vrhu v Haagu dogovorili o dvigu proračunskih izdatkov za obrambo in varnost na pet odstotkov bruto domačega proizvoda (BDP). Zaveza… »
Rutte: Široka podpora za povišanje vojaških izdatkov. Slovenija bo krepila protizračno obrambo.
RTV Slovenija 05.06.2025
Članice Nata so zelo blizu dogovora o namenjanju petih odstotkov BDP-ja za vojaške izdatke, je dejal ameriški obrambni minister Pete Hegseth. Da ima takšno povišanje široko podporo, pravi tudi generalni sekretar Nata Mark Rutte. Po Hegsethovih… »
»Ne smemo se zanašati samo na Ameriko«
Mladina 05.06.2025
Generalni sekretar zveze Nato Mark Rutte je ob prihodu na zasedanje obrambnih ministrov Nata v Bruslju dejal, da na srečanju pričakuje zgodovinski dogovor o ciljih glede obrambnih zmogljivosti. Generalni sekretar zveze Nato Mark Rutte je ob prihodu na… »
Novice dneva »

Po potresu ob Kamčatki z magnitudo 8,8 države v Srednji in Južni Ameriki odredile evakuacijo
RTV Slovenija pred 27 minutamiše 10 povezanih

V prometni nesreči v bližini Slovenskih Konjic umrlo pet ljudi
RTV Slovenija pred 27 minutamiše 7 povezanih

Sodni fiasko: Po 14 letih izločili ključne dokaze o spornem prevzemu Svilanita
Necenzurirano pred 9 uramiše 1 povezana

Upanje na čudež: iskanje biatlonke Dahlmeier v Pakistanu se nadaljuje
Necenzurirano pred 10 uramiše 3 povezane