Povezane novice
Udovič: Usoda Dodika je bolj ali manj že zapečatena
RTV Slovenija 12.09.2025
Poznavalec mednarodnih odnosov Boštjan Udovič opozarja, da lahko v prihodnjih mesecih nastanejo notranja trenja v BiH-u, ki so lahko nevarna ne samo za to državo, temveč tudi za širšo regijo. Slovenska vlada je prepovedala vstop razrešenemu… »
Razrešeni Dodik / »Naše ljudi, ki živijo v Sloveniji, pozivam, naj glasujejo za Janšo«
Mladina 12.09.2025
Razrešeni predsednik Republike Srbske Milorad Dodik je aktualno slovensko vlado je zaradi prepovedi označil za neodgovorno, navedbe medijev o njegovem premoženju v Sloveniji pa za neresnične. Razrešeni predsednik Republike Srbske Milorad Dodik je… »
Dodik Srbe v Sloveniji pozval h glasovanju za Janšo
RTV Slovenija 12.09.2025
Razrešeni predsednik Republike Srbske Milorad Dodik je v odzivu na prepoved vstopa v Slovenijo Srbe pozval, naj na naslednjih volitvah v Sloveniji glasujejo proti vladi Roberta Goloba in za prvaka SDS-a Janeza Janšo. "Naše ljudi, ki živijo v… »
Prepoved vstopa v Republiko Srbsko pravno nična in tudi dvakrat neustavna
RTV Slovenija 12.09.2025
Nataša Pirc Musar in Tanja Fajon sta dobrodošli v BiH-u, je v četrtek sporočil eden od ministrov BiH-a Edin Forto, potem ko jima je vlada Republike Srbske prepovedala vstop. Ob tem je opozoril, da je prepoved pravno nična. Vlada Republike Srbske je v… »
Novice dneva »
Domen Prevc s 25,5 točke naskoka za popolni dan družine Prevc
RTV Slovenija pred 10 uramiše 3 povezane
Policija poudarja, da o priporu in izpustitvi osumljencev odloča izključno sodišče
RTV Slovenija pred 10 uramiše 3 povezane
OGROMEN IZPAD ELEKTRIKE ZARADI RUSKIH NAPADOV: Zelenski objavil posnetke (FOTO)
Regional pred 1 dnevomše 2 povezani
V slovenskem podjetju bodo zaposleni dobili 14.600 evrov božičnice
Zurnal24 pred 10 uramiše 1 povezana




