Povezane novice
Trump predlagal, da bi nekaterim televizijskim mrežam odvzeli licence
RTV Slovenija 19.09.2025
Potem ko je televizijska mreža ABC ukinila oddajo komika Jimmyja Kimmla zaradi njegovih komentarjev ob smrti vplivneža Charlieja Kirka, je ameriški predsednik predlagal, da bi nekaterim televizijskim mrežam vzeli licenco. Televizijska mreža ABC je v… »
Trump bi televizijam, ki mu nasprotujejo, odvzel licenco
Mladina 19.09.2025
Ameriški predsednik grozi s cenzuro. Ameriški predsednik Donald Trump je v četrtek podprl odločitev ameriške televizijske mreže ABC, ki je ukinila večerno komično oddajo Jimmy Kimmel Live zaradi voditeljevih izjav o umoru skrajnodesničarskega… »
Trump bi nekaterim televizijam "morda" odvzel licenco
Zurnal24 19.09.2025
Zaradi negativnega poročanja o njem bi nekaterim televizijam odvzel licenco. Ameriški predsednik Donald Trump je dejal, da bi morali nekaterim televizijskim mrežam "odvzeti licence", s čimer je podprl Zvezno komisijo za komunikacije (FCC), ki je… »
Novice dneva »
STRELJANJE NA UNIVERZI: Umrli dve osebi, več ranjenih, policija išče moškega v črnem (FOTO, VIDEO)
Regional pred eno uroše 2 povezani
Huda prometna nesreča tovornjaka in dveh vozil in avtomobil pri Litiji
Zurnal24 pred 55 minutamiše 1 povezana





