Povezane novice

Vlada soglaša s povečanjem letalnice, nov "domet" bo blizu 270 metrov

RTV Slovenija 09.10.2025
Vlada je na seji sklenila, da se v veljavni načrt razvojnih programov 2025-2028 uvrsti nov projekt, ki se nanaša na nordijski center Planica in povečanje letalnice. Vrednost projekta, ki se bo končal do 30. novembra 2027, znaša 2,69 milijona evrov… »

VEČ PROSTORA ZA REŠEVALCE V NOVI GORICI: Vlada potrdila projekt, vreden skoraj pet milijonov evrov

Regional 09.10.2025
Vlada je na današnji seji v načrt razvojnih programov 2025-2028 uvrstila izgradnjo novih prostorov izpostave Uprave RS za zaščito in reševanje v Novi Gorici. Ocenjena vrednost projekta znaša 4,8 milijona evrov, sredstva za izvedbo investicije bodo… »

Začelo se je: Vikersund prvi zagrozil Planici, odgovor bo močan

Zurnal24 09.10.2025
Vlada Republike Slovenije je podala soglasje za povečanje planiške letalnice, in to le nekaj mesecev po tem, ko je Domen Prevc po dolgih 14 letih svetovni rekord v poletih spet vrnil v dolino pod Poncami. Vlada je na današnji seji sklenila, da se v… »

Novice dneva »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem