Povezane novice
V DZ vloženi podpisi za referendum o pomoči pri prostovoljnem končanju življenja
RTV Slovenija 10.10.2025
Pobudniki referenduma so v DZ vložili več kot 46.000 podpisov za razpis referenduma o zakonu o pomoči pri prostovoljnem končanju življenja. Koalicija predlog referenduma obžaluje in poudarja, da želi zakon pomagati tistim, ki neznosno trpijo… »
V DZ VLOŽENA POBUDA ZA REFERENDUM O EVTANAZIJI: Zbranih več kot 46.200 podpisov volivcev
Regional 10.10.2025
Pobudniki naknadnega zakonodajnega referenduma o zakonu o pomoči pri prostovoljnem končanju življenja pod vodstvom Aleša Primca so danes v DZ vložili zahtevo za referendum skupaj s potrdilom ministrstva za notranje zadeve, da so pod zahtevo zbrali… »
Na tak način je Primc pridobil podporo za podpise
Zurnal24 10.10.2025
Aleš Primc in Milena Miklavčič sta ob 15. uri v državni zbor vložila podpise, s katerimi zahtevajo razpis referenduma o Zakonu o pomoči pri prostovoljnem končanju življenja. O podelitvi pravice za predčasno končanje življenja bolnikom, če… »
(Še en) nedostojen referendum
Mladina 10.10.2025
Bomo čisto zares na ljudskem glasovanju odločali, ali na smrt bolnim preprečiti dostojno smrt? Nasprotniki pravic gejev in lezbijk, žensk in številnih civilizacijskih pridobitev nasploh, skupina, ki jo vodi Aleš Primc in ki v svojem imenu nosi… »
Novice dneva »
DARS POZIVA K STRPNOSTI: Pred nami eden najbolj obremenjenih vikendov
Regional pred 5 uramiše 2 povezani
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
Regional pred 5 uramiše 2 povezani
SKUPNA PROSLAVA V PIRANU: Štiri istrske občine počastile 35. rojstni dan samostojne Slovenije
Regional pred 4 uramiše 1 povezana
V Venezueli po silovitih potresih več kot 160 mrtvih in stotine ranjenih
RTV Slovenija pred 32 minutamiše 1 povezana




