Povezane novice
Golob napovedal zakon, na podlagi katerega bo izdan množični poziv za izročitev nezakonitega orožja
RTV Slovenija 10.11.2025
Poslanci so na izredni seji, ki so jo zaradi nedavne nasilne smrti 48-letnika predlagali tako v opoziciji kot koaliciji, obravnavali dva predloga priporočil vladi za zagotavljanje varnosti na JV Slovenije. Potrdili so koalicijska priporočila. Izredna… »
GOLOB O VARNOSTNIH TVEGANJIH: Vlada pripravlja možnost predaje nezakonitega orožja brez kazni
Regional 10.11.2025
Premier Robert Golob je na današnji seji DZ, na kateri na zahtevo tako koalicije kot opozicije razpravljajo o varnostnih razmerah v jugovzhodni Sloveniji, ocenil, da je vlada s predlogom Šutarjevega zakona učinkovito, hitro in odločno odgovorila na… »
NAPETOST V DRŽAVNEM ZBORU: Ali bo Šutarjev zakon res prinesel red na jugovzhod?
Regional 10.11.2025
Poslanci na izredni seji DZ obravnavajo predloge priporočil vladi glede zagotavljanja varnosti na jugovzhodu Slovenije. Koalicija napoveduje podporo priporočilom, medtem ko opozicija koaliciji očita ignoranco in neukrepanje pri reševanju romske… »
Golob: "Slišim in poslušam tudi opozorila stroke, pa vendar ..."
Zurnal24 10.11.2025
Golob je danes spregovoril o predlogih, ki jih je minuli teden potrdila vlada za zagotovitev večje varnosti na varnostno tveganih območjih. Kot je dejal, so spremembe nujne, da pa dopušča možnost, da v parlamentarnem postopku poslanci najdejo še… »
Novice dneva »
Janie Mallet: "Lepota predstave OVO je, da vsak gledalec v njej najde nekaj zase"
RTV Slovenija pred 32 minutami







