Povezane novice

Golob: Ustavno sodišče je presodilo, da ima vlada pravico razmejiti javno in zasebno zdravstvo

RTV Slovenija pred eno uro
"Najverjetneje bomo poskušali brez tega člena zdržati zdaj neko obdobje, preprosto, da vidimo ali je sploh potrebna tako absolutna prepoved," je o odločbi ustavnega sodišča o neustavnosti dela zakona o zdravstveni dejavnosti dejal premier Golob… »

Premier Golob stopil pred zdravnike in povedal, kaj sledi

Zurnal24 pred tremi urami
Premier Rober Golob je na zadnji dan leta obiskal pediatrično kliniko, paliativni oddelek na Onkološkem inštitutu Ljubljana in pa urgenco v UKV Ljubljana. Kot je povedal v izjavi za medije, se je lahko prepričal, da "imamo v sistemu kljub vsem… »

GOLOBOV OBISK NA SILVESTROVO: Zdravnikom, medicinskim sestram in reševalcem izrazil hvaležnost

Regional pred dvema urama
Premier Robert Golob je popoldne obiskal pediatrično kliniko, paliativni oddelek na Onkološkem inštitutu Ljubljana in urgenco v UKC Ljubljana. Kot je povedal v izjavi za medije, se je lahko prepričal, da "imamo v sistemu kljub vsem težavam iz… »

Novice dneva »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem