Povezane novice
PREDLAGAJO INTERVENTNI ZAKON: Med ukrepi tudi znižanje DDV za osnovna živila in energente
Regional 09.04.2026
Stranke t.i. tretjega političnega stebra - NSi, SLS in Fokus ter Demokrati in Resni.ca - so pripravile predlog interventnega zakona za razvoj Slovenije, ki vsebuje več ukrepov, med njimi nižji DDV za osnovna živila in del energentov, in nekatere druge… »
Demokrati, NSi, SLS in Fokus ter Resni.ca pripravili interventni zakon "za razvoj Slovenije"
RTV Slovenija 09.04.2026
Stranke t. i. tretjega političnega stebra so pripravile predlog interventnega zakona z ukrepi za prihajajočo krizo in ga posredovale vsem parlamentarnim strankam. Njihov odgovor glede podpore pričakujejo do petka opoldne, sporoča Jernej Vrtovec. Kot… »
To so zelo konkretni ukrepi, ki jih je na mizo dal tretji steber
Zurnal24 09.04.2026
Stranke t.i. tretjega političnega stebra - NSi, SLS in Fokus ter Demokrati in Resni.ca – so pripravile predlog interventnega zakona za razvoj Slovenije, ki vsebuje več ukrepov. Posredovale so ga vsem parlamentarnim strankam, njihov odgovor glede… »
Novice dneva »
GROZA V ISTRI: Voznik s slovenskimi registrskimi oznakami prebil ograjo in zgrmel v morje
Regional pred 10 uramiše 5 povezanih
VRTOVEC V BOJ PROTI ZASTOJEM: "Nocoj se na avtocesti pri Postojni začenja nočno delo" (VIDEO)
Regional pred tremi uramiše 1 povezana
SILOVITO TRČENJE NA AJDOVSKEM: 19-letnik zapeljal na nasprotni pas, ena oseba huje poškodovana
Regional pred 7 uramiše 5 povezanih
Dars naj bi pri izgradnji poslovne stavbe hudo kršil zakon o javnih naročilih
RTV Slovenija pred eno uroše 2 povezani



