Povezane novice
Otroci so se na sprehodu z učiteljico zastrupili z vršički tise
RTV Slovenija 22.04.2026
V torek je 14 otrok z Osnovne šole Janka Kersnika Brdo na sprehodu z učiteljico pomotoma zaužilo strupene vršičke tise. Kazali so blažje znake zastrupitve, zato so jih obravnavali na pediatrični kliniki in še isti dan spustili domov. Prvošolci so… »
Množična zastrupitev prvošolčkov, z rešilcem so jih odpeljali v Ljubljano
Zurnal24 22.04.2026
Otroke so odpeljali v zdravstveni dom, nato pa z rešilnimi vozili na Pediatrično kliniko v Ljubljani. 14 prvošolčkov ene od osnovnih šol v Lukovici se je zastrupilo na sprehodu z učiteljico, poročajo novinarji 24UR. Namesto smrekovih oz. jelkinih… »
V Lukovici množična zastrupitev prvošolcev
Domžalec 22.04.2026
Po poročanju portala 24ur se je včeraj zjutraj skupina 14 prvošolcev Osnovne šole Janka Kersnika Brdo v spremstvu učiteljice odpravila na sprehod v naravo, ki pa se je nepričakovano končal z množičnim sumom zastrupitve. Med izkustvenim učenjem… »
MNOŽIČNA ZASTRUPITEV PRVOŠOLČKOV: Na sprehodu z učiteljico zaužili strupeno tiso
Regional 22.04.2026
Štirinajst prvošolcev ene od osnovnih šol v Lukovici se je med sprehodom z učiteljico zastrupilo, potem ko so zaužili vršičke strupene tise, misleč, da gre za jelko ali smreko, poroča 24ur. Otroke so najprej odpeljali v zdravstveni dom, nato pa z… »
Novice dneva »
Groza v Istri: Vozilo s slovenskimi tablicami končalo v morju, voznik je umrl
Zurnal24 pred 12 uramiše 5 povezanih
VRTOVEC V BOJ PROTI ZASTOJEM: "Nocoj se na avtocesti pri Postojni začenja nočno delo" (VIDEO)
Regional pred 6 uramiše 1 povezana
Kronika PP Kamnik: Pri Zdravstvenem domu Kamnik našli večjo vsoto gotovine
Domžalec pred 12 uramiše 4 povezane





