Povezane novice
Nevihtna opozorila: Prihajajo močne nevihte
Goriški portal pred 28 dnevi
PODOBNI ČLANKI PRIKAŽI VEČ ČLANKOV TEGA AVTORJA ANKETA NOVA GORICA OD TU IN TAM. Vremenoslovci napovedujejo, da se bo po dolgem obdobju suše končno zgodil preobrat z obilnimi padavinami. V torek bo hladna fronta, ki trenutno prečka zahodno in… »
Močnejše nevihte in veter prinašajo oranžno opozorilo za Slovenijo
Gorenjski utrip pred 28 dnevi
Po daljšem obdobju suhega vremena so vremenoslovci napovedali izdatnejše padavine na zahodu države. Hladna fronta, ki se razteza nad zahodno in srednjo Evropo, se hitro približuje Alpam, kar bo vplivalo na vremenske razmere v Sloveniji. Na Agenciji RS… »
Na zahodu države močnejše nevihte. V torek hladna fronta z močnim vetrom.
RTV Slovenija pred 28 dnevi
Na zahodu države se pojavljajo močnejše nevihte, ki se bodo v prihodnjih urah širile v notranjost. V torek nas bo zajela hladna fronta z močnim severnim vetrom in nevihtami. Meja sneženja se bo spustila, v zatišnih legah bo v sredo zjutraj mogoča… »
Novice dneva »
GROZA V ISTRI: Voznik s slovenskimi registrskimi oznakami prebil ograjo in zgrmel v morje
Regional pred 13 uramiše 5 povezanih
Pri Postojni stekla nočna dela. Vrtovec: Na tem odseku bomo dela pospešili za 20 do 30 dni.
RTV Slovenija pred tremi uramiše 1 povezana
Kronika PP Kamnik: Pri Zdravstvenem domu Kamnik našli večjo vsoto gotovine
Domžalec pred 12 uramiše 4 povezane




